„Gdzie jest nasz plakat?” – to tytuł naszego konkursu i jak sama nazwa wskazuje będziemy chcieli zobaczyć gdzie „schowały” się nasze plakaty!

Jeśli jesteś uczestnikiem programu Zdrowo i Sportowo i chcesz wziąć udział w konkursie, który polega na pokazaniu, gdzie umieściłeś plakat programu w swoim przedszkolu lub szkole, to zasady są bardzo proste!

1. Pobierz aktualną wersję plakatu Zdrowo i Sportowo edycja 2023/2024 z naszej strony internetowej.
  2. Wydrukuj plakat w formacie A4.
  3. Umieść/zawieś plakat w swojej placówce np. na korytarzu, w szatni, w sali gimnastycznej czy na drzwiach wejściowych.
  4. Zrób zdjęcie wiszącego plakatu
  5. Nie później niż do 22 września, wyślij na maila akcja@zdrowoisportowo.edu.pl zdjęcie oraz krótką informację „Gdzie jest nasz plakat?” 🙂
  6. Możesz wykazać się swoja kreatywnością i dodatkowo ozdobić wiszą w placówce plakat np. kolorowymi lampkami, rysunkami dzieci, elementami z bibuły.
  7. Sposród nadesłanych zdjęć wybierzemy 3 placówki, które odwiedzimy i poprowadzimy zajęcia sportowe dla dzieci (termin w zależności od dostępności trenerów i możliwości placówki)

Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej programu >>>