Od dziś zapraszamy Was do konkursu „Kreatywnie w sprawie sprzętu”.

Konkurs przygotowany wspólnie z Partnerem akcji Zdrowo i Sportowo, firmą Decathlon.

1. Zadanie konkursowe:

Pokażcie własnoręcznie wykonany sprzęt sportowy. Cokolwiek, jakkolwiek, byle dało się wykorzystać podczas zabaw sportowych. Pokażcie, czyli zróbcie zdjęcie lub film (max 3 szt.).

2. Zgłoszenie:

a. Zarejestrujcie placówkę w akcji Zdrowo i Sportowo

b. Polubicie jeden z profilów Kids&Sport na portalu :

– facebook – https://www.facebook.com/KidsAndSport/

– Instagram – https://www.instagram.com/kidsandsport/

c. Następnie na swoim profilu zgłoszonej do akcji Zdrowo i Sportowo placówki lub na profilu prywatnym, zamieśćcie zgłaszane prace. Oznaczcie Kids&Sport i dodajcie hashtag (#) #akcjazdrowoisportowo

d. Możecie też przesłać swoje zgłoszenie na adres akcja@zdrowoisportowo.edu.pl

3. Termin:

Pamiętajcie, by zdążyć przed 20 września 2019.

4. Nagrody:

Nagroda główna
Zwycięzca otrzyma drabinkę koordynacyjną KIPSTA. Idealną do wykorzystania podczas zajęć w przedszkolu lub szkole.

To nie koniec!

Wyróżnienia
Dodatkowo wybierzemy 2 prace, które nagrodzimy piłkami piankowymi turnball SLOW BALL ARTENGO.

I na koniec, nie mniej niż 5 uczestników konkursu, otrzyma voucher, na udział w rocznym
programie szkoleniowym „Duża motoryka w małym palcu, czyli aktywizacja ruchowa dzieci”.

Uwaga!
Przed przystąpieniem do konkursu, koniecznie przeczytajcie jego
REGULAMIN!!!

Wyniki konkursu „Kreatywnie w sprawie sprzętu” edycja 2, organizowanego wspólnie z Partnerem akcji Zdrowo i Sportowo, firmą Decathlon Polska – ogłoszone w dniu 2019.09.22

Szanowni Państwo,
zacznijmy od tego, że o ile nie zaskoczył nas poziom prac, bo dzieci i nauczyciele to bardzo kreatywne połączenie 😉 , to nie spodziewaliśmy się aż tylu zgłoszeń. Nawet biorąc pod uwagę to, że na dziś w akcji Zdrowo i Sportowo jest już blisko 2100 placówek.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości, talentu i zaangażowania. Dziękujemy za udział w konkursie. Jeszcze przez wiele tygodni będziemy pokazywać najciekawsze prace.

Na końcu musieliśmy jednak zdecydować kto jest zwycięzcą i które prace wyróżnimy. Przyjęliśmy założenie, że kluczową wartością ma być unikalność pomysłu. W drugiej kolejności braliśmy pod uwagę zaangażowanie dzieci w proces tworzenia, ale też w prezentacji użytkowania sprzętu sportowego. Ostatnim kryterium były wrażenia estetyczne.

Oto rezultat wielu godzin pracy i decyzji naszego jury:

Nagroda główna i zwycięstwo przypadło dwóm placówkom. Są to:

– Przedszkole Samorządowe „Pod Dębem” w Karolewie

– Przedszkole Niepubliczne Miś Uszatek Słupca

Wyróżnienia specjalne:

– Przedszkole Niepubliczne „Akademia Rozwoju” w Tomaszowie Bolesławieckim;

– Gminne Przedszkole nr 1 w Trzciance;

– Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Piekarach

Wyróżnienia:

– Punkt Przedszkolny Radosna Planeta – Szczecin;

– Miejskie Przedszkole nr 47 w Sosnowcu;

– Szkoła Podstawowa Specjalna w Zespole Szkół Specjalnych w Siemiatyczach;

– Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgierzu;

– Przedszkole Publiczne nr 1 w Janikowie;

– Przedszkole Samorządowe w Jerzmanowicach, Oddział w Łazach.

Gratulujemy!!!

Prace konkursowe prezentujemy na profilu Kids&Sport na portalu Facebook: