Lato to doskonały czas, aby zachęcić dzieci do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Oto kilka pomysłów na letnie aktywności:

1. Pływanie: Zabierzcie dzieci na basen, nad jezioro czy na plażę, gdzie mogą się bawić i doskonalić umiejętności pływackie.
  2. Jazda na rowerze: Organizujcie rodzinne wycieczki rowerowe po okolicy, w parkach czy na specjalnych ścieżkach rowerowych.
  3. Gra w piłkę: Grajcie w piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę na świeżym powietrzu.
  4. Kemping w ogródku: Rozbijcie namiot w ogródku i spędźcie noc pod gwiazdami, opowiadając historie przy ognisku.
  5. Wspinaczka: Odwiedźcie ścianki wspinaczkowe lub naturalne skały, gdzie dzieci mogą spróbować swoich sił w bezpiecznym wspinaniu.

Lato oferuje wiele możliwości do aktywności fizycznej, które przyniosą dzieciom radość i zdrowie. Wykorzystajmy ten czas jak najlepiej!😄