Światowy Dzień Wody – warsztaty plastyczne online

Zachęcamy do pobrania pamiątkowego dyplomu:

22 marca, czyli w Światowy Dzień Wody, wspólnie z partnerem akcji Zdrowo i Sportowo, marką Velvet, zapraszamy Was na bezpłatne zajęcia plastyczne online prowadzone przez Kids&Art.

W czasie zajęć opowiemy o roli wody w naszym życiu i miejscach gdzie najczęściej się z nią stykamy. Wspólnie z dziećmi wykonamy pracę plastyczną, której bohaterami będę oczywiście woda i… Miś Velvetuś.

Terminy zajęć:
– Grupy przedszkolne, zapraszamy na zajęcia, o godzinie 9.30 >>>> zapisy <<<<
– Grupy szkolne, świetlicowe i klasy 1-3, zapraszamy na zajęcia, o godzinie 10.30 >>>>> zapisy <<<<
– Dzieci przebywające w domach, zapraszamy o godzinie 14.30 >>>>> zapisy <<<<

Uwaga!!!
– udział w zajęciach jest bezpłatny;
– rejestracja uczestników odbywa się jedynie poprzez sklep: http://kidsandart.pl/
– na zajęciach obowiązuje limit miejsc;
– spotkanie ma charakter interaktywny, a jego przebieg zostanie upubliczniony w kanałach komunikacji akcji Zdrowo i Sportowo;
– uczestników, którzy nie mają wymaganej zgody rodziców dzieci, prosimy o nie włączanie kamerek i skorzystanie z transmisji zajęć prowadzonej na profilu FB akcji Zdrowo i Sportowo.

Niezwłocznie po rejestracji, otrzymacie link do aplikacji Zoom (działa również w przeglądarce stron internetowych).

Zajęcia trwać będą 45 minut.

Podczas zajęć wykorzystamy:
– farby,
– kredki,
– nożyczki,
– taśma klejąca lub zszywacz,
– kartka.

O ile istnieje taka możliwość, prosimy o wydrukowanie dla każdego dziecka, jednej z poniższych postaci Misia Velvetusia: