W obecnej edycji, każdy tydzień rozpoczynamy od wskazania Wam scenariusza zajęć sportowych dla dzieci 🙂 Staramy się, aby proponowany scenariusz odpowiadał różnym świętom, dniom tematycznym czy związanymi z daną porą roku aktywnościami. W celu łatwiejszego odnalezienia wskazanych materiałów na stronie internetowej programu, umieściliśmy w kalendarzu numer, pod którym znajdziecie scenariusz, plakat czy infografikę.

We wtorki mamy dla Was trochę wiedzy, ciekawostek 😉 plakaty, infografiki na różne tematy związane ze zdrowiem, aktywnością fizyczną i rozwojem dzieci.

Czwartki to czas na ulubione przez Was #papierowanki Misia Velvetusia!

We wrześniu chcemy zaprosić Was do wzięcia udziału w webinarze infomacyjnym dotyczącym programu i edycji 2023/2024. Opowiemy i ogólnych zasadach, o certyfikatach, o wykorzystaniu materiałów edukacyjnych o partnerach programu i dodatkowych programach edukacyjnych. Spotkanie zaplanowane jest w dniu 13.09.2023 w środę o godz. 19.00. Link do spotkania podamy w dniu webinaru na profilu Zdrowo i Sportowo na Facebooku!

Przypominamy o trwającym konkursie „Gdzie jest nasz plakat?”. ostatni dzień wysyłania zgłoszeń to 22.09.2023!