Konkursu „Junior sam w toalecie”

Od 9 do 20 listopada, zapraszamy przedszkola do konkursu „Junior sam w toalecie”.

Konkurs przygotowany wspólnie z Partnerem akcji Zdrowo i Sportowo, firmą Velvet CARE.

1. Zadanie konkursowe:

Dowolna relacja (zdjęcia lub film, prezentacja, itp.) z przeprowadzonego w przedszkolu „Dnia Higieny Velvet”.

Materiały do przeprowadzenia zajęć, czyli Dnia Higieny Velvet znajdziecie tu: (kliknij aby pobrać)

Proponujemy, by połączyć to z przypadającym na 19 listopada „Światowym Dniem Toalet”.

Dodatkowym atutem, będzie skorzystanie z materiałów z publikacji „Junior sam w toalecie” (kliknij aby pobrać).

2. Zgłoszenie:

a. Zarejestruj placówkę w akcji Zdrowo i Sportowo.

b. Przeprowadź w placówce zajęcia w ramach Dnia Higieny Velvet (pobierz gotowe materiały >>>>>>>>).

c. Wykonaj relacje z przeprowadzonych zajęć.

d. Wyślij swoje zgłoszenie na jeden z dwóch sposobów:

– opublikowanie pracy konkursowej na stronie internetowej placówki lub na profilu w mediach społecznościowych placówki i przesłanie adresu publikacji, na adres poczty elektronicznej: akcja@zdrowoisportowo.edu.pl

lub

– wysłanie pracy konkursowej na adres poczty elektronicznej: akcja@zdrowoisportowo.edu.pl

3. Termin:

Pamiętajcie, by zdążyć przed 23:59, 20 listopada 2020.

4. Nagrody:

Nagrody:

5 zestawów produktów marki Velvet. W skład każdego zestawu wchodzi 12 opakowań papieru toaletowego Velvet Podwójnie Długi 4 rolki, 16 opakowań nawilżanego papieru toaletowego Velvet Junior, 24 pudełka chusteczek uniwersalnych Velvet 120 szt., 24 paczki chusteczek higienicznych Velvet, o łącznej wartości 507,24 zł

Uwaga!
Przed przystąpieniem do konkursu, koniecznie przeczytajcie jego Regulamin konkursu Junior sam w toalecieRegulamin (kliknij tutaj >>>>>>>).

Pamiętajcie, że przesłanie zgłoszenia do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Wyniki konkursu – ogłoszone zostaną nie później, niż 28 listopada 2020.

Laureaci:

– Przedszkole Miejskie nr 9 z Oddziałami Specjalnymi i Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle
– Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczne Motylek w Lubartowie
– Samorządowe Przedszkole w Brzeźnicy
– PM gr. Słoneczni
– P46 Gdynia

Gratulujemy!!!!

Przypominamy, że wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają wersję elektroniczną pamiątkowego dyplomu.