Sportowe wskazówki dla Twojego dziecka

Zgodnie z zapowiedzią, wraz z Partnerem akcji Zdrowo i Sportowo, czyli Kids&Sport zmieniamy cykl materiałów „Dzieci trenują w domu”, w formę bardziej spersonalizowaną.

Będziemy w naszych kolejnych, publikacjach bazować na pytaniach kierowanych do nas przez rodziców i nauczycieli. Tzn. na podstawie wieku dziecka i posiadanego w domu sprzętu sportowego (lub jego braku), zaproponujemy kilka ćwiczeń i zabaw. W formie filmu, opisu i dyplomu.

Tak jak dotychczas, znajdziecie na naszej stronie www oraz profilu FB bezpłatne i ogólnodostępne przykłady zabaw sportowych.

Jednak Kids&Sport udostępnia możliwość spersonalizowanego nagrania i materiału, tj. skierowanego bezpośrednio do dziecka lub grupy/klasy.

Więcej informacji znajdziecie w wysłanych dziś wiadomościach oraz w sklepie internetowym Kids&Sport:

Zobaczcie też przykład ćwiczeń, przygotowany na dziś: