Rozstrzygnięcie konkursu „Jesienny rolkotelegram”

Po burzliwych obradach, w obliczu rekordowo dużej frekwencji i różnorodności form artystycznych, jury ogłasza listę laureatów konkursu „Jesienny rolkotelegram”:

– Niepubliczne Przedszkola Tosia w Lublinie
– Szkoła Podstawowa w Wojciechowie
– Publiczne Przedszkole nr. 9 im. Jasia i Małgosi w Radomsku
– Publiczna Szkoła Podstawowa – Stara Jastrząbka
– Przedszkole Samorządowe w Grabówce
– Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książu Wielkim
– SP 23 w Toruniu
– Szkoła Podstawowa nr 10 w Lubinie
– PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ZABIERZOWIE BOCHEŃSKIM
– Przedszkole Miejskie nr 20 im. Przyjaciół Przyrody Gorzów Wlkp.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy. Do wszystkich wyślemy mailem pamiątkowe dyplomy.

Od 30 września, do 14 października, zapraszamy Was do konkursu „Jesienny rolkotelegram”.

Konkurs przygotowany wspólnie z Partnerem akcji Zdrowo i Sportowo, firmą Velvet CARE.

1. Zadanie konkursowe:

Praca plastyczna wykonana dowolną techniką. Jej tematem ma być miła wiadomość w formie laurki (tzw. rolkotelkegram), którą dziecko kieruje do misia Velvetusia, kolegi / koleżanki lub członka swojej rodziny. Za inspirację do stworzenia rolkotelegramu może posłużyć instrukcja przygotowania rolkotelegramu, którą można znaleźć na stronie https://zdrowoisportowo.edu.pl/materialy/rolkotelegram-misia-velvetusia/ . W pracy plastycznej można wykorzystywać materiały graficzne zawarte w instrukcji.

2. Zgłoszenie:

a. Zarejestruj placówkę w akcji Zdrowo i Sportowo.

b. Przeprowadź w placówce zajęcia w ramach Dnia Higieny Velvet (pobierz gotowe materiały >>>>>>>>).

c. Wykonaj z dziećmi konkursowe prace plastyczne (w dowolnej technice), czyli rolkotelegram.

d. Zrób zdjęcia maksymalnie 5 wybranych prac.

f. Wyślij swoje zgłoszenie na adres akcja@zdrowoisportowo.edu.pl, zawierające:

– maksymalnie 5 prac konkursowych;
– dowolną formę pokazującą przeprowadzenia Dnia Higieny Velvet;
– informację na temat liczby dzieci w klasie lub grupie przedszkolnej

3. Termin:

Pamiętajcie, by zdążyć przed 14 października 2020.

4. Nagrody:

Nagrody:

10 zestawów pluszowych misiów, dla 10 klas lub grup przedszkolnych.

Uwaga!
Przed przystąpieniem do konkursu, koniecznie przeczytajcie jego Regulamin (kliknij tutaj >>>>>>>).

Pamiętajcie, że przesłanie zgłoszenia do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Wyniki konkursu – ogłoszone zostaną nie później, niż 19 października 2020.