Webinar dla rodziców, nauczycieli i trenerów

Zapraszamy na spotkanie z psycholożką, dietetyczką, fizjoterapeutką i trenerem.

Uczestnicy:

1. Dietetyk – mgr Małgorzata Bellwon – Slim Factory

„Ukończyłam Dietetykę na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Od 6 lat, z sukcesami, wspieram osoby borykające się z nadmierną masą ciała i pragnące zmienić nawyki żywieniowe. Specjalizuję się w odchudzaniu dorosłych oraz dzieci, odżywianiu w chorobach dietozależnych, przy alergiach oraz nietolerancjach pokarmowych. Prowadzę pacjentów na dietach specjalistycznych (m.in z mózgowym porażeniem dziecięcym, w zespołach metabolicznych). Układam plany żywieniowe indywidualnie dopasowane do smaków i upodobań, uwzględniając jednostki chorobowe, styl życia oraz możliwości.

Kieruję się zasadą, że dieta powinna być przyjemnością i trwałą zmianą stylu życia, nie zaś pasmem wyrzeczeń, połączonych z niezliczoną ilością godzin spędzonych w kuchni i ogromnym wysiłkiem finansowym. Moje jadłospisy są urozmaicone, a ich podstawę stanowią produkty łatwo dostępne i sezonowe. Proponuję dietę zbilansowaną, uwzględniającą wszystkie grupy produktów (w oparciu o Piramidę Zdrowego Odżywiania), nie wpisuję suplementów, bez wyraźnych ku temu wskazań.
W pracy stawiam na pozytywną motywację i metodę „małych kroków”, które sprawiają, że każdy cel staje się możliwy do osiągnięcia.”

2. Natalia Szałańska – psycholog, trener Treningu Umiejętności Społecznych.

„Na co dzień pracuję z dziećmi z zaburzeniami całościowymi oraz prowadzę konsultacje z rodzicami stacjonarnie jak i online poprzez stronę sensly.com.

Jako Tusowisko ( https://www.facebook.com/?????????-10… ) prowadzę treningi umiejętności społecznych, które skierowane są do dzieci i młodzieży, które mają trudności w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji rówieśniczych, chcą być bardziej asertywne, chcą nauczyć się współpracy w grupie, nieadekwatnie wyrażają własne emocje czy też mają trudności w stosowaniu się do zasad panujących w danej grupie społecznej.”

3. Joanna Zaborowska – fizjoterapeutka.

„Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny z tytułem mgr na kierunku fizjoterapia. Pracuję z niemowlętami i dziećmi aż do 18r.z.

Ruch jest dla mnie bardzo ważny, nie tylko w pracy, ale też w życiu prywatnym, gdyż sama trenuje siłowo od kilku lat.

4. Oskar Jacyno – trener

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, trener lekkiej atletyki.

Doświadczenie zbierał w trójmiejskich akademiach sportowych. Obecnie od kilku lat pracuje z najmłodszymi dziećmi wspomagając ich prawidłowy rozwój fizyczny.