Światowy Dzień Higieny

Wspólnie z Partnerem akcji Zdrowo i Sportowo, marką Velvet, zapraszamy dzieci, nauczycieli i rodziców do udziału w cyklu bezpłatnych wydarzeń, zajęć i spotkań związanych z Dniem Higieny.

Nasz plan wygląda następująco:

Środa, 4 maja
godz. 10.00 – zajęcia plastyczne online, podczas których wspólnie z dziećmi wykonamy zaproszenia dla rodziców, do udziału w webinarze oraz przygotujemy grę planszową.

Czwartek, 5 maja
godz. 10.00 – zajęcia plastyczne online pt. „Laboratorium Misia Velvetusia”
godz. 18.00 – webinar dla rodziców i nauczycieli.

Piątek, 6 maja
Dzień Higieny Velvet oraz konkurs – zorganizujcie w swojej placówce Dzień Higieny Velvet (inspirowany materiałami ze strony – https://zdrowoisportowo.edu.pl/materialy/dzien-higieny-velvet/), prześlijcie nam relację, a tym samym zgłoszenie do konkursu, w którym nagrodami jest wakacyjna wizyta w Waszym przedszkolu lub szkole, zajęcia dla dzieci oraz szkolenie dla nauczycieli.

Szczegóły poszczególnych wydarzeń, opiszemy w kolejnych dniach i prześlemy Wam w specjalnym newsletterze.