Dziękujemy za przystąpienie do akcji Zdrowo i Sportowo w edycji 2019/2020. Od połowy sierpnia na tej stronie (zdrowoisportowo.edu.pl) dostępne będą podstawowe materiały edukacyjne. W kolejnych tygodniach będziemy je uzupełniać o dodatkowe filmy, artykuły i infografiki.

Tym samym docelowa odsłona naszej akcji w roku szkolnym 2019/2020 to miedzy innymi:

– nowa strona internetowa (zdrowoisportowo.edu.pl);
– 20 scenariuszy zajęć;
– filmy prezentujące wybrane zabawy i ćwiczenia;
– relacje z zajęć sportowych;
– artykuły;
– infografiki.

Będą też atrakcyjne oferty i rabaty do Partnerów akcji, np. na indywidualne szkolenie.

Postaramy się odwiedzić jak najwięcej placówek z naszymi zajęciami pokazowymi.

W planach mamy także konkursy, w tym główny, z nagrodą w postaci kilku miesięcy bezpłatnych, stałych zajęć sportowych dla zwycięskiej klasy lub grupy.

Dziś chcielibyśmy poprosić Was o pobranie plakatu lub logo akcji i wykorzystanie ich na stronie internetowej placówki, w mediach społecznościowych lub jako element gazetki ściennej.

Jeśli macie taką możliwość to oznaczcie nas w swoich publikacjach:

@KidsAndSport
#akcjazdrowoisportowo
#ZdrowoISportowo

Dajcie znać gdzie możemy znaleźć Wasze strony lub posty. Zrewanżujemy się dodatkowymi, imiennymi certyfikatami akcji Zdrowo i Sportowo.